Mgr Iwona Wójcik

Kosmetologia oraz Medycyna Estetyczna

Mgr Kosmetologii i Pielęgniarstwa ,wieloletni szkoleniowiec i trener z zakresu Kosmetologii oraz Medycyny Estetycznej. Założycielka i mentorka Academy Estetycznej Wójcik Beauty Med. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie poparte wieloletnim rozwojem w wielu dziedzinach związanych ze światem zdrowia i piękna. Wykładowca akademicki na kierunku Medycyny Estetycznej gdzie przekazuje swoje doświadczenie i wiedzę Lekarzom Medycyny, Pielęgniarkom oraz Kosmetologom. Prelegent wielu konferencji naukowych z dziedziny Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Wieloletnia autorka publikacji w branżowej prasie.

Współpracuje i tworzy protokoły zabiegowe dla wielu firm kosmetycznych opierając je na swoim doświadczeniu pracy z klientami. Systematycznie wzbogaca swoje doświadczenie zawodowe poprzez liczne szkolenia, konferencje międzynarodowe zarówno tych dotyczących Kosmetologii, jak i Medycyny Estetycznej .

Komunikatywność oraz łatwość przekazywania wiedzy to atut jaki posiada, co jest kluczowym elementem pracy zawodowej. W 2013 roku otrzymała statuetkę Kobiety Roku, a w roku 2018 statuetkę Amicus Certus dla jednego z najlepszych wykładowców akademickich.

Bezpieczeństwo oraz umiejetność łączenia terapii w pracy z pacjentem pozwala mi na uzyskanie naturalnych i skutecznych efektów zabiegowych.

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.