Rytuały relaksacyjne

Rytuały relaksacyjne

 

HYDRA 4HA Ekskluzywny rytuał nawilżający na twarz

Zabieg nawilżający na twarz Hydra 4HA to wyjątkowa propozycja o ekskluzywnym charakterze, gdzie cały proces składa się z sześciu faz oraz specjalnie dobranych technik masażu. Stanowi on doskonały sposób na intensywne i dogłębne nawilżenie skóry – ma za zadanie stymulować jej komórki do samodzielnej produkcji składników nawilżających (w tym kwasu hialuronowego). Ponadto przyczynia się do uruchomienia procesów regeneracji skóry, a także wzmocnienia bariery naskórkowej. Kompleksowe podejście rozwiązań zawartych w zabiegu pozwala na wzrost nawilżenia cery, który utrzymywany jest w skórze przez długi czas.

Cena zabiegu:
  • Twarz, szyja, dekolt 350 zł

 

Detox Energy zabieg intensywny

Detox Energy to intensywny zabieg, który ma na celu ponownie tchnąć życie w skórę oraz aby pomóc jej skutecznie bronić się w każdej sytuacji przed szkodliwym wpływem stresu środowiskowego, będącego przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Efekty to silne działanie detoksykacyjne, ochrona przed zanieczyszczeniami, a także odmłodzenie i dotlenienie skóry.

Cena zabiegu:
  • twarz, szyja, dekoly 350 zł

 

BP3 Intensywny zabieg odmładzający

BP3 Sothys to intensywny zabieg odmładzający łączący wyjątkowo precyzyjne działanie produktów ze specjalistycznymi metodami aplikacji. Jego ukierunkowane działanie ma na celu zwalczanie oznak starzenia się skóry: redukcję i zapobieganie pojawianiu się zmarszczek, przeciwdziałanie wiotczeniu się skóry. Ultra-wyrafinowany zabieg charakteryzujący się, podobnie jak pozostałe zabiegi Sothys, intensywnie spersonalizowanymi produktami oraz ekspercką metodą aplikacji.

Pięć kroków zabiegu, osiem specyficznych formuł, efektywność i niezapomniany relaks, w celu uzyskania widocznie młodszej skóry.

Cena zabiegu:
  • Twarz, szyja, dekolt 350 zł

Uzyskaj bezpłatne konsultacje
z naszymi ekspertami