Terapie trądziku

OCZYSZCZANIE WODOROWE

Oczyszczanie wodorowe to jeden z najlepszych sposobów na oczyszczenie skóry. Zabieg jest połączeniem efektywnych zabiegów anti-aging z odżywieniem, dotlenieniem i rewitalizacją.

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy polega na wprowadzeniu pod skórę cząsteczek wodoru za pomocą stumienia wody o podwyższonym ciśnieniu. Powoduje to udrożnienie kanałów skórnych tzw. zjawisko elektroporacji. Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry.

Wodorowe oczyszczanie to zabieg całkowicie bezbolesny, który ma za zadanie usunąć niedoskonałości skórne np. zaskórniki, szary, nierównomierny koloryt skóry.

Cennik zabiegów:

 • twarz od 270,00 zł
 • twarz, szyja od 290,00 zł
 • twarz, szyja, dekolt od 310,00 zł

 

OCZYSZCZANIE MANUALNE

Oczyszczanie manualne skóry to zabieg, który daje widoczne rezultaty w pielęgnacji cery trądzikowej szczególnie ze skłonnością do występowania dużych zaskórników. Wieloetapowa procedura umożliwia natychmiastowe pozbycie się zmian, co znacznie poprawia wygląd skóry oraz komfort psychiczny osoby poddającej się takiemu oczyszczaniu. Zabieg ten znajduje szerokie zastosowanie w kosmetologii i bardzo często żaden inny nie jest w stanie go zastąpić.

Stosujemy go również jako terapię przygotowującą skórę do dalszego postępowania kosmetologicznego.

Cennik

 • od 220 zł

 

INFUZJA TLENOWO-WODNA

Infuzja tlenowo-wodna to połączenie zabiegów oxybrazji z infuzją tlenową.

Pierwszą częścią zabiegu jest oxybrazja, czyli mikrodermabrazja wodno-tlenowa. Jest to rodzaj peelingu mechanicznego, gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropel soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Kolejny etap polega na wtłoczeniu substancji odżywczych za pomocą tlenu pod wysokim ciśnieniem. Składniki aktywne oraz produkty zabiegowe dobierane są według indywidualnych wskazań pacjenta i dostosowane do potrzeb skóry. Taki zabieg nazywany jest infuzją tlenową i przeprowadzany za pomocą specjalnego urządzenia, którego działanie oparte jest o technologię hiperbaryczną.

Cennik zabiegów

 • twarz, szyja, dekolt od 250 zł

 

ZABIEG PRO XN ACNE RESCUE TREATMENT – ZABIEG PRZECIWTRĄDZIKOWY Z LAKTOFERYNĄ

Acne Rescue Treatment jest terapią skór problematycznych, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem i przebarwieniami pozapalnymi. Kluczowym składnikiem zabiegu jest laktoferyna, która wpływa na stabilizację i przywrócenie równowagi mikrobiomu skóry oraz stymuluje procesy naprawcze.

Wzbogacenie formuły o kondycjonujący kompleks aminokwasów i złoto koloidalne wzmacnia właściwości regeneracyjne oraz zwiększa zdolność zatrzymywania wody w skórze stwarzając optymalne warunki do jej prawidłowego funkcjonowania i zachowania zdrowego wyglądu.

Dzięki odpowiednio opracowanej procedurze, terapia normalizuje główne czynniki wywołujące zmiany o charakterze trądzikowym:

 • nadmierne wydzielanie łoju
 • hiperkeratynizacja
 • kolonizacja Propionibacterium Acne
 • pobudzenie miejscowej odpowiedzi immunologicznej.

Cennik:

 • PRO XN ACNE RESCUE TREATMENT 400 ZŁ

 

ARKANA A-QS HACKER THERAPY – zabieg regulujący mikrobiom

Specjalne zaprojektowana terapia dermokosmetyczna regulująca mikrobiom skóry. Opiera się na inteligentnym mechanizmie blokującym system komunikacji między bakteriami – Quorum Sensing (QS). System QS jest głównym winowajcą odpowiedzialnym za zaburzenia mikrobiomu skóry oraz zmiany chorobowe takie jak trądzik, łojotokowe zapalenie skóry, zmiany po antybiotykoterapii czy też wtórne infekcje w atopii czy egzemie.

Dzięki odpowiednio opracowanej procedurze, terapia normalizuje główne czynniki wywołujące zmiany o charakterze trądzikowym:

 • odblokowuje ujścia gruczołów łojowych
 • zmniejsza ilość zaskórników
 • działa przeciwbakteryjnie
 • reguluje poziom sebum

Cennik

 • od 200 zł

 

MEDYCZNE PEELINGI CHEMICZNE

Peelingi chemiczne pozwalają na kontrolowane uszkodzenie naskórka, w celu jego złuszczenia oraz odnowy. Zabieg ma na celu usunięcie uszkodzonych i martwych komórek naskórka oraz przyspieszenie procesu regeneracji skóry, w wyniku czego zostaje pobudzona produkcja włókien kolagenu i elastyny oraz wzrost nowych komórek skóry. Dzięki temu skóra nabiera zdrowszego, jaśniejszego wyglądu, zmniejsza się ilości wykwitów trądzikowych,. Zabieg z wykorzystanie peelingów chemicznych powoduje głębokie oczyszczenie skóry, poprawę nawilżenia, odżywienia i regeneracje cery.

Peelingi chemiczne mają różne składy. Często tworzone są mieszanki kilku różnych substancji złuszczających o specyficznych właściwościach, które można wykorzystać w pielęgnacji konkretnego rodzaju cery. Peelingi dla skóry trądzikowej – zawierają substancje o działaniu oczyszczającym, normalizującym i antybakteryjnym,

Cennik

 • Arkana AzAc Peel 350,00 zł
 • Kwas medyczne Vedara 250,00 zł
 • Kwas medyczny Enerpeel od 250,00 zł
 • Kwas medyczny Mesoestetic od 200,00 zł

Uzyskaj bezpłatne konsultacje
z naszymi ekspertami