Usuwanie celulitu

EXIMIA TITANUM

EXIMIA TITANUM – to urządzenie stworzone przez lekarzy – dla lekarzy, w celu terapii pacjentów ze znaczną otyłością – doskonale odnalazło się w klinikach medycyny estetycznej i gabinetach kosmetologicznych.

Jedyne urządzenie na świecie, łączące w sobie technologię laseroporacji, pola magnetycznego z nieinwazyjnym wprowadzeniem fosfatydylocholiny, czego efektem jest trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej. Korelacja aż 5 technologii wykorzystanych w jednym zabiegu, jakiej nie znajdziemy w żadnym innym, dostępnym na rynku urządzeniu. EximiaTitanium to nowy wymiar zabiegów na ciało.

Cennik

  • nogi z pośladkami – 350 zł

Pakiety:

  • nogi + pośladki – 5 zabiegów – 1500 zł

 

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia polega na śródskórnej lub podskórnej iniekcji medycznego dwutlenku węgla. Podany w ten sposób gaz, rozchodzi się pod skórą, rozszerzając naczynia i powodując zwiększenie przepływu krwi, tlenu, składników odżywczych do danego obszaru. Zaletą zabiegu jest wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w organizmie.

Zabieg ten ma szerokie zastosowanie w medycynie i kosmetologii, a liczne badania potwierdziły jego skuteczność w wielu obszarach twarzy oraz ciała.

Iniekcja dwutlenku węgla prowadzi również do wymodelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu.

Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na gaz CO2, który częściowo przekształca się w kwas węglowy, a ten mechanicznie uszkadza i rozpuszcza błony komórek. Dzięki karboksyterapii poprawie ulega metabolizm i wydalanie uwolnionego tłuszczu oraz wzmożony zostaje drenaż limfatyczny i cyrkulacja tlenu.

Karboksyterapia to obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów redukujących blizny i rozstępy. Na skutek działań obronnych organizmu pojawia się stan zapalny, którego efektem jest wzmożona produkcja włókien kolagenowych, tych samych, których zerwanie jest powodem powstawania rozstępów.

Karboksyterapia usprawnia proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, a także poprawia ukrwienie tkanek, powoduje lepszą pigmentację, dzięki czemu kolor rozstępów coraz bardziej zbliża się do właściwego koloru skóry.

Co ważne, jest to metoda walki zarówno z rozstępami świeżymi, jak i tymi w fazie zanikowej.

Cennik

Karboksyterapia – cellulit

  • uda + pośladki 250,00 zł
  • brzuch 200,00 zł
  • brzuch, uda, pośladki 300,00 zł
  • dodatkowa okolica ciało 50,00 zł

Uzyskaj bezpłatne konsultacje
z naszymi ekspertami