Zabiegi odmładzające dla mężczyzn

Zabiegi odmładzające dla mężczyzn

 

BP3 Sothys Intensywny zabieg odmładzający

BP3 Sothys to intensywny zabieg odmładzający łączący wyjątkowo precyzyjne działanie produktów ze specjalistycznymi metodami aplikacji. Jego ukierunkowane działanie ma na celu zwalczanie oznak starzenia się skóry: redukcję i zapobieganie pojawianiu się zmarszczek, przeciwdziałanie wiotczeniu się skóry. Ultra-wyrafinowany zabieg charakteryzujący się, podobnie jak pozostałe zabiegi Sothys, intensywnie spersonalizowanymi produktami oraz ekspercką metodą aplikacji.

Pięć kroków zabiegu, osiem specyficznych formuł, efektywność i niezapomniany relaks, w celu uzyskania widocznie młodszej skóry.

Cena zabiegu

 • 350 zł

 

NEURO GABA Therapy

Błyskawiczny w działaniu neuropeeling zawierający neurotransmitery GABA i NANA, które pełnią rolę przekaźnikową i regulacyjną. W połączeniu z 30% kwasem mlekowym zapewniają wygładzenie bruzd i poprawę napięcia skóry- „freezing effect”.

Po zastosowaniu kuracji widoczne jest natychmiastowe wypełnienie zmarszczek „plumping effect” oraz nawilżenie cery „hydro effect”. Dodatek kwasu hialuronowego w dwóch postaciach, niskocząsteczkowej i wielkocząsteczkowej, dodatkowo wzmacnia efekt odmłodzenia.

Cena zabiegu

 • 290 zł

 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Jest techniką wykorzystującą uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej. Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom aktywnych preparatów poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza).

Cennik

 • okolica oka od 400,00 zł
 • twarz od 600,00 zł
 • twarz + szyja od 700,00 zł
 • twarz, szyja, dekolt od 800,00 zł

 

Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna – DERMAPEN 4.0

Dermapen 4.0 to nowoczesne rozwiązanie w zakresie mezoterapii mikroigłowej, które umożliwia precyzyjne i skuteczne działanie na skórę twarzy i ciała. Jest to idealna metoda dla osób, które chcą poprawić kondycję swojej skóry, zredukować zmarszczki, blizny oraz uzyskać efekt rewitalizacji.

Zabieg polega na mikronakłuwaniu skóry z wykorzystaniem 16 molibdenowych, pulsujących igieł. Podczas zabiegu wytwarzane są mikrokanaliki przez które do naskórka oraz skóry właściwej dostarczane są indywidualnie dobrane substancje aktywne. Dzięki temu procesowi zapewniona jest intensywna stymulacja fibroblastów, a dodatkowo powstałe mikrourazy inicjują naturalne zdolności organizmu do regeneracji, angiogenezy, a także produkcji włókien kolagenu i elastyny.

Terapia z powodzeniem może być stosowany w przypadku różnego rodzaju problemów skórnych.

Zaawansowane technologie zastosowane w DERMAPEN 4.0™ zmieniają diametralnie dotychczasowe możliwości mikronakłuwania skóry. Urządzenie posiada badania kliniczne i spełnia najwyższe standardy jakości zabiegów i bezpieczeństwa potwierdzone Certyfikatem CE Medycznym.

Cennik

 • Twarz od 750 zł
 • Twarz, szyja, dekolt od 950 zł

 

Radiofrekwencja mikroigłowa – Magic RF

Radiofrekwencja mikroigłowa to innowacyjna, bezpieczna i precyzyjna metoda liftingu skóry bez skalpela, daje doskonałe efekty w leczeniu blizn, także po trądziku.

Skuteczność zabiegu tkwi w jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu tkanek za pomocą fal radiowych. Przy minimalnych kontrolowanych uszkodzeniach wierzchnich warstw skóry, tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w tkankach, a powstałe nakłucia stymulują w konsekwencji komórki do intensywnej produkcji nowego kolagenu i elastyny. Inicjuje to procesy regeneracyjne i przebudowę struktur włókien kolagenowych, co zwiększa elastyczność i jędrność skóry oraz doskonale sprawdza się w terapiach blizn oraz rozstępów.

Magic RF jest urządzeniem wyróżniającym się na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii, posiada głowicę wyposażoną w mikroigły, które po wkłuciu na dobraną indywidualnie głębokość (od 0,25 do 3,0mm) podgrzewane są na całej długości oraz na ich końcu. To bardzo ważne, ponieważ w ten sposób podgrzewane są wszystkie warstwy skóry. Urządzenie pozwala na indywidualne dobranie parametrów, na których kosmetolog opracowuje obszar zabiegowy. Znajomość tych parametrów warunkuje, że zabieg jest precyzyjny i bezpieczny.

Radiofrekwencja mikroigłowa to przykład działania sił synergii, czyli połączenia różnych rodzajów terapii podczas jednego zabiegu, w celu osiągnięcia wielokrotnie lepszych efektów, niż gdyby stosować je oddzielnie.

Cennik zabiegów

 • Okolica Oka 400,00 zł
 • Twarz 600,00 zł
 • Twarz, Szyja 700,00 zł
 • Twarz szyja dekolt 800 zł

Uzyskaj bezpłatne konsultacje
z naszymi ekspertami