Zabiegi pielęgnacyjne dla mężczyzn

Zabiegi pielęgnaczyjne dla mężczyzn

 

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe to jeden z najlepszych sposobów na oczyszczenie skóry. Zabieg jest połączeniem efektywnych zabiegów anti-aging z odżywieniem, dotlenieniem i rewitalizacją.

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy polega na wprowadzeniu pod skórę cząsteczek wodoru za pomocą stumienia wody o podwyższonym ciśnieniu. Powoduje to udrożnienie kanałów skórnych tzw. zjawisko elektroporacji. Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry.

Wodorowe oczyszczanie to zabieg całkowicie bezbolesny, który ma za zadanie usunąć niedoskonałości skórne np. zaskórniki, szary, nierównomierny koloryt skóry.

Cennik zabiegów:

 • twarz od 270,00 zł
 • twarz, szyja od 290,00 zł
 • twarz, szyja, dekolt od 310,00 zł

 

GENEO

Oczyszczenie – Rozświetlenie – Odżywienie – Odmłodzenie

Geneo to przełomowa technologia firmy Pollogen, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry, wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. W rezultacie skóra zyskuje zdrowszy i bardziej promienny wygląd, zostaje ujędrniona i dogłębnie nawilżona, poprawia się jej gęstość i koloryt, a zmarszczki i przebarwienia ulegają wyraźnej redukcji.

Inspiracją do stworzenia Geneo były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Symulując takie działanie, Geneo wywołuje w organizmie reakcję zwaną “efektem Bohra”, w wyniku której tlen wysyłany jest do obszaru zabiegowego. Jednocześnie, złuszczając skórę, powstaje idealne środowisko do wchłaniania niezbędnych składników odżywczych, zarówno w trakcie, jak i po jego zakończeniu.

Geneo to zabieg bezinwazyjny i błyskawiczny, w konsekwencji którego efekty widoczne są zaraz po zakończeniu zabiegu. Zalecany również jako zabieg bankietowy kilka dni przed planowaną imprezą.

Cennik

 • od 350 zł

 

Laserowy peeling węglowy Black Doll

Laserowy peeling węglowy wykonywany jest przy użyciu wysokoenergetycznego lasera neodymowo – yagowego typu Q-Switch. Procedura polega na naświetleniu skóry uprzednio pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla. Węgiel aktywny skutecznie przyciąga i wchłania toksyny, nadmiar sebum oraz zrogowaciały naskórek. Podczas zabiegu cząsteczki wnikają w najdrobniejsze nierówności, zagłębienia oraz pory skóry i absorbują energię światła laserowego, powodując mikroeksplozję, czego następstwem jest złuszczenie zewnętrznej warstwy naskórka wraz z jego niedoskonałościami.

Cennik

 • Od 350 zł

 

Infuzja tlenowo-wodna

Infuzja tlenowo-wodna to połączenie zabiegów oxybrazji z infuzją tlenową.

Pierwszą częścią zabiegu jest oxybrazja, czyli mikrodermabrazja wodno-tlenowa. Jest to rodzaj peelingu mechanicznego, gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropel soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Kolejny etap polega na wtłoczeniu substancji odżywczych za pomocą tlenu pod wysokim ciśnieniem. Składniki aktywne oraz produkty zabiegowe dobierane są według indywidualnych wskazań pacjenta i dostosowane do potrzeb skóry. Taki zabieg nazywany jest infuzją tlenową i przeprowadzany za pomocą specjalnego urządzenia, którego działanie oparte jest o technologię hiperbaryczną.

Infuzja tlenowo-wodna to zabieg nowoczesny i nieinwazyjny, dedykowany dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności dla skór nadreaktywnych, wrażliwych, suchych i dojrzałych.

Cennik zabiegów

 • twarz, szyja, dekolt od 250 zł

 

Medyczne peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne pozwalają na kontrolowane uszkodzenie naskórka, w celu jego złuszczenia oraz odnowy. Zabieg ma na celu usunięcie uszkodzonych i martwych komórek naskórka oraz przyspieszenie procesu regeneracji skóry, w wyniku czego zostaje pobudzona produkcja włókien kolagenu i elastyny oraz wzrost nowych komórek skóry. Dzięki temu skóra nabiera zdrowszego, jaśniejszego wyglądu, spłycają się blizny oraz drobne zmarszczki.

Cennik

 • Arkana AzAc Peel 350,00 zł
 • Kwas medyczne Vedara 250,00 zł
 • Kwas medyczny Enerpeel od 250,00 zł
 • Kwas medyczny Mesoestetic od 200,00 zł
 • Peeling Hollywood 250,00 zł
 • Tranex Retipeel 350,00 zł
 • Zabieg na okolicę oka Mesoestetic Eyecontour 400 zł

Uzyskaj bezpłatne konsultacje
z naszymi ekspertami