Zabiegi ujędrniające

Zabiegi ujędrniające na ciało

EXIMIA TITANUM

EXIMIA TITANUM – to urządzenie stworzone przez lekarzy – dla lekarzy, w celu terapii pacjentów ze znaczną otyłością – doskonale odnalazło się w klinikach medycyny estetycznej i gabinetach kosmetologicznych.

Jedyne urządzenie na świecie, łączące w sobie technologię laseroporacji, pola magnetycznego z nieinwazyjnym wprowadzeniem fosfatydylocholiny, czego efektem jest trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej. Korelacja aż 5 technologii wykorzystanych w jednym zabiegu, jakiej nie znajdziemy w żadnym innym, dostępnym na rynku urządzeniu. EximiaTitanium to nowy wymiar zabiegów na ciało.

Cennik

  • brzuch z boczkami – 300 zł
  • nogi z pośladkami – 350 zł

Pakiety:

  • brzuch + boczki – 5 zabiegów – 1250 zł
  • nogi + pośladki – 5 zabiegów – 1500 zł

 

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia polega na śródskórnej lub podskórnej iniekcji medycznego dwutlenku węgla. Podany w ten sposób gaz, rozchodzi się pod skórą, rozszerzając naczynia i powodując zwiększenie przepływu krwi, tlenu, składników odżywczych do danego obszaru. Zaletą zabiegu jest wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w organizmie.

Zabieg ten ma szerokie zastosowanie w medycynie i kosmetologii, a liczne badania potwierdziły jego skuteczność w wielu obszarach twarzy oraz ciała.

Iniekcja dwutlenku węgla prowadzi również do wymodelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu.

Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na gaz CO2, który częściowo przekształca się w kwas węglowy, a ten mechanicznie uszkadza i rozpuszcza błony komórek. Dzięki karboksyterapii poprawie ulega metabolizm i wydalanie uwolnionego tłuszczu oraz wzmożony zostaje drenaż limfatyczny i cyrkulacja tlenu.

Karboksyterapia to obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów redukujących blizny i rozstępy. Na skutek działań obronnych organizmu pojawia się stan zapalny, którego efektem jest wzmożona produkcja włókien kolagenowych, tych samych, których zerwanie jest powodem powstawania rozstępów.

Karboksyterapia usprawnia proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, a także poprawia ukrwienie tkanek, powoduje lepszą pigmentację, dzięki czemu kolor rozstępów coraz bardziej zbliża się do właściwego koloru skóry.

Co ważne, jest to metoda walki zarówno z rozstępami świeżymi, jak i tymi w fazie zanikowej.

Cennik

Karboksyterapia – cellulit

  • uda + pośladki 250,00 zł
  • brzuch 200,00 zł
  • brzuch, uda, pośladki 300,00 zł
  • dodatkowa okolica ciało 50,00 zł

 

LIFTING RF

Lifting RF to zabieg, wykorzystujący działanie fal radiowych o wysokiej częstotliwości. Metoda ta, znana również jako radiofrekwencja (RF), ma na celu poprawę kondycji skóry. Przebieg zabiegu polega na aplikacji głowicy emitującej fale radiowe na skórę, która dociera do głębszych warstw tkanki.

Działanie fal radiowych wpływa na włókna kolagenowe i fibroblasty w skórze właściwej oraz na tkankę tłuszczową, . Pod wpływem efektu termicznego, fibroblasty zostają pobudzone do produkcji nowego kolagenu, co przyczynia się do poprawy jędrności skóry. Dodatkowo, fale radiowe RF stymulują metabolizm komórkowy, co pozwala na efektywne ujędrnianie skóry, a także wpływa na poprawę jej elastyczności i wyglądu.

Lifting RF jest alternatywnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić kondycję swojej skóry bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom.

Cennik

  • od 200 zł

Uzyskaj bezpłatne konsultacje
z naszymi ekspertami