Kim Jesteśmy

Wójcik BeautyMed

Wójcik BeautyMed to rodzinna firma oferująca swoim pacjentom usługi z zakresu medycyny, zdrowia oraz urody.

Od 2010 r. jesteśmy placówką medyczną i pracujemy wg europejskich standardów bezpieczeństwa oraz jakości wykorzystywanych produktów, o czym świadczy posiadany certyfikat ISO 9001:2015.

To miejsce w którym pacjent uzyska kompleksową pomoc medyczną opartą na pełnej diagnostyce.

Indywidualny dobór zabiegów oraz produktów jak również bardzo staranne traktowanie potrzeb Pacjenta, świadczy o naszym profesjonalizmie.

Gabinety są wyposażone w niezbędny, najwyższej jakości sprzęt do leczenia oraz innych technologii zapewniających bezpieczne dla pacjentów zabiegi. Estetyczne wnętrza gabinetów oraz spokój i kompleksowa obsługa, stwarzają niepowtarzalny kameralny klimat.

Serdecznie zapraszam w niezwykłą podróż do krainy zdrowia i urody gdzie stawiamy na naturalność, która naszym zdaniem zawsze będzie pożądana. Wykonywane przez nas zabiegi mają służyć spowolnieniu procesów starzenia i dawać harmonijne efekty, utrzymujące pacjenta w zdrowi.

Nasza wartość

Pacjent w centrum uwagi.

Misja

Cały personel naszej placówki zachowuje wszelkie procedury bezpieczeństwa - wszystko dla komfortu naszych pacjentów.

Wizja

Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was. Pacjent już od samego wejścia czuje się u nas komfortowo i bezpiecznie. Holistyczne podejście to klucz do pełni zdrowia.

Nasi specjaliści

Uzyskaj bezpłatne konsultacje
z naszymi ekspertami

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczek). Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.